Сьогодні відбувся ще один етап обміну полоненими у категорії «важкопоранені та тяжкохворі».
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-морських сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, Сил безпілотних систем, а також Прикордонної служби та Нацгвардії.
Усі визволені сьогодні Захисники належать до солдатського та сержантського складу.
Важливо, що серед звільнених знову є оборонці Маріуполя, які утримувалися в неволі з 2022 року.
«Більшість воїнів, які повертаються сьогодні з російського полону, перебувала там понад два роки. І ось нарешті вони вдома. Це оборонці Маріуполя, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Херсонщини, Харківщини та Чернігівщини. Воїни Збройних Сил, Національної Гвардії, Прикордонної служби. Я вдячний усім, хто повертає наших людей. Працюємо, щоб обміни продовжувались і надалі, доки не повернемо всіх. Слава Україні!», – наголосив президент України Володимир Зеленський.
Омбудсмен Дмитро Лубінець розповів, що найстаршому звільненому військовому – 60 років.