Про це він сказав 13 липня у спільному інтерв’ю з сенатором Річардом Блюменталем на каналі CBS після візиту до Європи та зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.
Грем зазначив, що Конгрес перебуває «на межі ухвалення найпотужнішого пакету санкцій в історії США», який дозволить президенту Дональду Трампу вводити до 500% тарифів проти країн, що підтримують військову машину Путіна — зокрема, Китаю, Індії та Бразилії.
За його словами, «Путін розрахував, що ми втомимося, і Європа втомиться. Він зробив величезну помилку. НАТО більше і сильніше, і ми більше прагнемо переконатися, що він не захопить Україну силою».
«Конгрес знаходиться на межі прийняття найважчого пакету санкцій в історії країни. Це дасть президенту Трампу інструменти, яких у нього немає сьогодні, буквально кувалду», — додав Грем.
Крім того, сенатор наголосив на критичному дефіциті артилерії та безпілотників в Україні й анонсував «рекордний потік зброї» найближчими днями. Він також вказав на угоду з Україною щодо корисних копалин, вартість яких оцінюється у трильйони доларів, що може стати додатковим економічним важелем.
Окрему увагу Грем приділив питанню конфіскації російських активів. Він підтримав ідею агресивного використання цих коштів для підтримки України — як з боку США, так і з боку європейських союзників. «Настав час діяти», — сказав він, посилаючись на слова президента Трампа.
Грем також підтвердив, що президент Трамп змінив тон щодо Росії. За його словами, терпіння Трампа щодо Росії вичерпується. А ті, хто допомагає Путіну, мають зробити вибір: або Америка, або Кремль.