25 липня в районі Верхньокам’янського та Григорівки ворог провів 27 штурмів протягом лише двох годин — з 12:50 до 15:00. У наступі брали участь понад 150 окупантів, а також 6 танків, 3 БТР, 6 МТЛБ, машина технічного забезпечення (БРЕМ), 12 легкоброньованих тягачів, 2 багі та 41 мотоцикл.
Оборону тримали бійці 54-ї окремої механізованої бригади разом із 81-ю аеромобільною бригадою, які зараз діють у складі 11-го армійського корпусу. Завдяки злагодженим діям ЗСУ знищили 80 окупантів, ще 37 отримали поранення. Бої тривали і 26 липня — залишки ворожих сил продовжують зазнавати втрат.
Зазначається, що російська армія була обізнана про заплановану зміну в системі командування на цьому напрямку — замість ОТУ «Луганськ» діє нова структура, 11-й армійський корпус. Кремль намагався скористатися потенційним «слабким місцем» під час переходу, однак штурм провалився.
Сіверський напрямок і далі залишається одним із найгарячіших. Після втрати Білогорівки у травні-червні цього року, росіяни намагаються просунутися на Слов’янськ зі сходу. Сіверськ у цьому випадку — ключовий бар’єр, що стримує ворога.
Цей успішний бій ще раз засвідчив, що попри ротації, зміни у командуванні та постійні штурми, ЗСУ ефективно знищують загарбників і утримують критично важливі позиції на фронті.