Сьогодні, 14 лютого, під час виступу на Мюнхенській конференції президент Володимир Зеленський заявив, що Сполучені Штати пропонують Україні гарантії безпеки на 15 років, але він хотів би отримати їх на більш ніж 20.
“Сьогодні у нас є пропозиція від американської сторони на 15 років (гарантій безпеки – УП). Ми ж хочемо мати 20 років плюс – 30… 50… На що піде адміністрація і Конгрес – подивимося”, – зазначив він.
За словами Зеленського, українська делегація в суботу зустрічалася з сенаторами де зазначала, що Україна воліє збільшити гарантії безпеки на декілька років, щоб вони були більш дієві для інвесторів.
“Зараз була зустріч з інвесторами, з бізнесом, і для них потрібні гарантії, які б були довші”.
Нагадаємо: за кожен окупований кілометр на Донеччині РФ втрачає 156 військових.