Цієї ночі на стадіоні «Вемблі», що у Лондоні, відбувся головний бій 2025 року — поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.
На ринг вийшли українець Олександр Усик та британець Даніель Дюбуа.
Усик переміг Дюбуа у 5 раунді нокаутом і та став абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі.
Українець відвоював собі пояс IBF, від якого відмовився у червні 2024 року. Він також захистив титули WBA, WBO та WBC.
Коментуючи свою поразку Даніель Дюбуа запевнив, що викладався у ринзі на усі сто відсотків. Втім, віддав належне Усику. Британський боксер обіцяв попрацювати над помилками та повернутися знову.
«Це був просто один день. Ймовірно, деякі речі я міг би зробити краще, але заслуги цього чоловіка беззаперечні. Я ще повернусь. Я просто бився, повністю був у бою. Я просто намагався підіймати темп раунд за раундом, але маємо те, що маємо. Я повернуся. Я хочу подякувати всім, хто прийшов. Я зробив все, що міг. Ми попрацюємо над помилками та повернемося знову», – заявив він.