Внаслідок атак поранення дістали щонайменше вісім людей, частина з них перебуває у важкому стані.
Про це повідомили начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа та міський голова Дніпра Борис Філатов.
Перший удар окупанти завдали близько 16:00. Внаслідок атаки постраждали двоє людей – 34-річна жінка та 53-річний чоловік. Обох у важкому стані госпіталізували до місцевої лікарні.
Менш ніж за годину російські війська повторно атакували район. За попередньою інформацією, внаслідок удару спалахнули склади однієї з торговельних мереж. Міський голова Дніпра Борис Філатов уточнив, що під атакою опинилися склади мережі АТБ із продовольчими товарами.
Пізніше ворог завдав ще ударів по району. За даними обласної влади, близько 19:00 під атакою опинилася логістична компанія.
За словами міського голови, внаслідок атаки пошкоджені кілька багатоповерхівок і дитсадок, де вибито близько сотні вікон.

Станом на 20:17 кількість постраждалих через атаки на Дніпровський район зросла до восьми. Семеро людей перебувають у лікарнях. Троє з них у важкому стані, решта – у стані середньої тяжкості.
За даними ДСНС, на місці працюють понад 100 рятувальників та 40 одиниць техніки.