Про це повідомили у прокуратурі.
За даними прократури, наразі із затриманою тривають слідчі дії. За місцями її проживання та перебування проведено обшуки.
“Вилучено докази протиправної діяльності. Усі невідкладні слідчі дії здійснюються за участі прокурорів, які координують хід розслідування”, – мовиться у повідомленні.
Також зараз готують клопотання до суду про обрання жінці запобіжного заходу у виді тримання під вартою без права внесення застави.
За даними слідства, 21 лютого у проміжку 23:00–23:30 за адресою на вул. Данилишина, 20 було закладено два саморобні вибухові пристрої. За даними слідства, це зробила мешканка Рівненщини, яка з вересня тимчасово проживала у Львові.
“Близько 00:30 на лінію “102” надійшов дзвінок із Харківської області від уже встановленої слідством особи з інформацією про нібито проникнення до магазину на вул. Данилишина. Після прибуття екіпажу поліції стався вибух, а після прибуття другого наряду –ще один”, – повідомили у прокуратурі.
Після встановлення вибухових пристроїв жінка втекла на таксі. Вибухівка, ймовірно, була активована дистанційно.
Тим часом президент України Володимир Зеленський заявив, що виконавців теракту Росія завербувала через Telegram. За його словами, дані розвідки свідчать, що росіяни збираються й надалі робити “такі фактично напади на українців”. Він доручив пропрацювати додаткові заходи і реагування, щоб унеможливити подібні злочини, та наголосив на необхідності посилення протидії вербуванню і захисту людей.
Журналіст Віталій Глагола дізнався, що ймовірній підривачці за виконання теракту російське ФСБ пообіцяло 60 тис. грн. У цьому жінка, нібито, зізналася під час допиту. Станом на 18:30 у лікарнях Львова залишається 12 людей, які отримали травми під час теракту. Двоє з них у дуже важкому стані.